Asistent/ka pedagoga
9.1.2023

Asistent/ka pedagoga

Pro žákyni 1. třídy s fyzickým handicapem (omezení hybnosti, momentálně na vozíku) hledáme asistenta nebo asistentku pedagoga, ideálně fyzicky zdatnější/ho.

Nabízíme vám práci na plný úvazek ve velmi přátelském prostředí, moderní učebny, obědy za dotované ceny, možnost parkování zdarma v novém krytém parkovacím domě vzdáleném od školy necelých 100 metrů, 8 týdnů dovolené, 12 dní studijního volna, finanční příspěvek na zboží a služby z oblasti zdraví, sportu, vzdělávání, kultury a cestování.

Dobrá dopravní dostupnost z/do Prahy – autobusy 331 a 333 z metra C Kačerov a Opatov, autobus 341 z Modřan a okolí.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis paní Kamile Menclové, personalistce školy, na e-mailovou adresu kamila.menclova@skolabrezany.cz.

Autor: Kamila Menclová

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies