Základy první pomoci (7. A)
4.11.2022

Základy první pomoci (7. A)

Příprava na skutečný život nestojí pouze na znalostech, které děti získávají během výuky.

Proto jsme si na čtvrtek 3. 11. do třídy pozvali zdravotní záchranářku ze společnosti Ready2help.

Připomněli jsme si spoustu důležitých faktů a seznámili jsme se se základními postupy moderní první pomoci. Dvouhodinovka s paní záchranářkou byla vyplněna praktickými ukázkami. Třeba masáž srdce na figuríně jsme si vyzkoušeli úplně všichni.

Budeme hledat další příležitost, jak se o poskytování první pomoci dozvědět ještě víc.

Autor: Vladimíra Němcová