6.B_Zase o krok dál
9.4.2022

6.B_Zase o krok dál

Máme za sebou velmi přínosný a inspirativní týden!

V pondělí 4. 4. jsme letos již podruhé absolvovali program s naší školní psycholožkou Kateřinou Dorňákovou, tentokrát na téma „Prevence šikany“. Opět jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací, získali jsme cenné rady, zamysleli se nad svým vlastním chováním a zahráli si několik her, které souvisí s tématem.

Ve čtvrtek 7. 4. nás navštívili lektoři Jitka a Milan ze Skautského institutu s programem "SI třída!". Užili jsme si 4 hodiny zábavy, přemýšlení o sobě i druhých, uvolnili se a zároveň jsme mohli ventilovat svoji energii a emoce skrze fyzickou aktivitu. Náš společný zážitek si budeme dlouho pamatovat a jistě nás opět posunul dále ve spolupráci, respektu druhých a dohodnutých pravidel.

Byl to super týden a všem zúčastněným za něj děkujeme!

Autor: Dana Kratochvílová

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies