Doplňující přijímací řízení do budoucího 6. a 8. ročníku s rozšířenou výukou
28.4.2022

Doplňující přijímací řízení do budoucího 6. a 8. ročníku s rozšířenou výukou

Doplňující přijímací řízení do budoucího 6. a 8. ročníku s rozšířenou výukou se bude konat v pátek 3. června 2022 od 9:00.

Zájemci absolvují zkoušku z českého jazyka, matematiky a angličtiny

Další důležité informace:

  • Zájem o přijetí do do výše zmíněných tříd projevte prosím nejpozději do konce května, a to buď zasláním  žádosti o přestup na naši školu s vyznačením zájmu o třídu s rozšířenou výukou na nadvornikova@skolabrezany.cz nebo (pro naše stávající žáky) pouze e-mailem - rovněž na nadvornikova@skolabrezany.cz
  • Bližší informace o třídě s rozšířenou výukou najdete ZDE.
  • Těsně před zkouškami Vás e-mailem vyzveme, abyste potvrdili účast Vašeho dítěte. Pomůže nám to při organizaci. Je totiž možné, že v mezičase bude Vaše dítě přijato na víceleté gymnázium a o přijetí na naši školu ztratíte zájem.
  • Počet míst, které budeme obsazovat, budeme definitivně znát až po ukončení přijímacího řízení na víceletá gymnázia.
  • Do třídy s rozšířenou výukou přijmeme žáky, kteří nejlépe uspějí v našem přijímacím řízení. Trvalé bydliště v tomto případě nehraje žádnou roli.

 

 

Autor: Pavlína Nádvorníková