Přihlašování právě probíhá: Nabídka kroužků pro aktuální školní rok zveřejněna
21.9.2023

Přihlašování právě probíhá: Nabídka kroužků pro aktuální školní rok zveřejněna

Stejně jako v minulých letech nabízíme dětem bohaté spektrum činností, kterým se ve volném čase mohou po výuce ve škole věnovat. Seznam kroužků a podmínky k přihlašování naleznete na níže uvedeném odkaze. Lektoři kroužků jsou připraveni. Těšíme se na společně strávené kreativní a objevné chvíle!

Nabídka mimoškolní činnosti pro školní rok 2023-2024 připravena zde.

Autor: Tereza Hrejsemnou

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies