Nový způsob administrace žákovských záloh!
31.8.2022

Nový způsob administrace žákovských záloh!

Od začátku tohoto školního roku budeme žákovské zálohy administrovat nově přes Platební modul systému Bakaláři. Každý rodič může od této chvíle přes svůj profil pohodlně zjistit stav účtu žákovských záloh svého dítěte a v případě potřeby s pomocí vygenerovaného QR kódu velmi snadno zadat další platbu. Podrobnější instrukce získáte od třídních učitelů ...

V této chvíli je na účtu každého žáka zadán zůstatek (+/-) záloh k 20. 8. 2022. Nadále budete moci průběžně sledovat veškerý pohyb na účtu svého dítěte.

Zároveň připomínáme, že v této souvislosti došlo ke změně čísla účtu pro žákovské platby: 930 360 360 /0300, tedy např. i pro platby za družinu!

Kontaktní osobou je v případě potřeby paní Jana Manhartová.

 

 

Autor: Pavlína Nádvorníková

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies