Pozvánka na komentované prohlídky Školy Břežany pro rodiče budoucích prvňáčků
6.2.2024

Pozvánka na komentované prohlídky Školy Břežany pro rodiče budoucích prvňáčků

Chystá se Vaše dítě k zápisu do 1. třídy a vy byste si rádi předem prohlédli prostory naší školy? V úterý 5. března jsme pro vás připravili možnost zúčastnit se jedné z komentovaných prohlídek Školy Břežany. První prohlídka se uskuteční v 15:00, poslední v 17:00. V polovině února zde uveřejníme podrobnější informace o organizaci tohoto odpoledne a rezervační formulář, kde bude třeba si "zabookovat" konkrétní čas této komentované prohlídky.

Autor: Pavlína Nádvorníková

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies