Průzkum mezi rodiči žáků – výsledky
31.1.2024

Průzkum mezi rodiči žáků – výsledky

V závěru loňského roku, od 30. 11. 2023, probíhal po dobu téměř tří týdnů mezi rodiči našich žáků rozsáhlý průzkum.

Jeho smyslem bylo zjistit, nakolik jsou rodiče s fungováním Školy Břežany spokojeni, a zároveň identifikovat, kde je případný prostor pro další vylepšování. Šetření zajišťovala nezávislá sociologická společnost TCC online.

Průzkum byl opravdu rozsáhlý a do velkého detailu mapoval řadu oblastí ze života a fungování jak školy jako celku, tak i jednotlivých tříd.

 

Společnost TCC připravila z šetření dva výstupy: stručné shrnutí průzkumu ve formě tiskové zprávy a obsáhlou celkovou výstupní zprávu pro ty z vás, kteří se chtějí s výsledky seznámit do všech podrobností.

Chtěli bychom mnohokrát poděkovat všem, kteří se průzkumu aktivně zúčastnili a poskytli nám tak nesmírně cennou zpětnou vazbu.

Výsledky nám udělaly radost a těší nás, že velká většina rodičů vysoce ocenila práci a nasazení jednotlivých učitelů i školu jako celek.

Zároveň mnohokrát děkujeme respondentům za zajímavé komentáře a postřehy k různým otázkám a oblastem. Všem námětům a podnětům se budeme pečlivě věnovat.

 

Autor: Iva Fischerová

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies