Rozlučka našich deváťáků v hale a poslední zvonění
2.7.2024

Rozlučka našich deváťáků v hale a poslední zvonění

Ve čtvrtek 27. 6. 2024 představili naši "téměřabsolventi" ve sportovní hale své třídy formou krátké prezentace, rozloučili se svými spolužáky z nižších ročníků a s jednotlivými učiteli, kteří je provázeli celou školní docházkou.

Definitivní tečkou za základní devítiletou školou bylo pak pro letošní deváťáky v pátek 28. 6. již tradiční „poslední zvonění“. 

Po vydání vysvědčení opustili vytvořeným špalírem školu v doprovodu letošních prvňáčků, za zvuku zvonečků a potlesku, kterým je naposledy vyprovázeli jejich mladší spolužáci a učitelé.

A pak už zbývaly jen závěrečné společné fotografie před školou a vykročení vstříc prázdninám a následnému středoškolskému životu. Budeme všem držet palce!

A vždy jste vítáni zastavit se u nás "na základce" na návštěvu :-)

Autor: Tereza Hrejsemnou
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies