Výsledky Národního srovnávacího testování 9. ročníků (SCIO)
12.12.2023

Výsledky Národního srovnávacího testování 9. ročníků (SCIO)

Již řadu let se naše škola pravidelně účastní Národního srovnávacího testování, které zajišťuje společnost SCIO. Toto testování je pro nás jednak důležitým podkladem pro průběžnou autoevaluaci, jednak výsledky testování pomáhají našim deváťákům a jejich rodičům při rozhodování o dalším studiu. Letos na podzim tak opět všichni naši deváťáci absolvovali testy obecných studijních předpokladů, dále byla testována jejich úroveň znalostí z českého jazyka, matematiky a angličtiny. Máme velkou radost, že si naši žáci vedli ve srovnání s ostatními cca 21 000 žáky z celé republiky více než dobře! Podrobné informace o výsledcích školy (včetně přehledných grafů) naleznete v příloze. Každý deváťák má navíc ve svém SCIOprofilu k dispozici individuální zprávu, jejíž nejzajímavější součástí je bezesporu přehledně graficky zpracované porovnání výsledků konkrétního žáka s průměrnými výsledky ostatních žáků z celé republiky, a to podle volby budoucí střední školy.

Autor: Pavlína Nádvorníková

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies