Výstava žákovských prací ukončena - fotogalerie online
13.6.2024

Výstava žákovských prací ukončena - fotogalerie online

Výstava Umění a řemesla představila celoroční práci žáků 1. a 2. stupně v předmětech Výtvarná výchova a Člověk a práce. Jejím cílem bylo ukázat tvorbu dětí veřejnosti, ale také umožnit žákům sebereflexi a seznámit je s pracemi spolužáků. Dokumentaci z výstavy můžete shlédnout ve fotogalerii na našich webových stránkách.
 
Děkujeme všem žákům za pilnou práci a vedoucím pedagogům za kreativní přístupy a nápady.
 
 

V pondělí 3. června proběhla slavnostní vernisáž výstavy žákovských prací za školní rok 2023/2024 s názvem Umění a řemesla. Výstava byla v budově školy k vidění každý den až do soboty 8. června vždy od 15 do 18 hodin. 

Vernisáž zahájilo hudební vystoupení třídy 7. C pod vedením pana učitele Martina Koňaříka. Hosty přivítala ředitelka školy Iva Fischerová a místostarosta obce Dolní Břežany pan Lubomír Havel. Koncept výstavy a tým, který se na přípravě výstavy podílel, představila vedoucí umělecké sekce, paní učitelka Zuzana Macáková, která celou výstavu zaštítila. V programu vernisáže nechybělo také chutné občerstvení připravené pod vedením paní učitelky Míly Strnadové. Příjemnou atmosféru pozdního odpoledne dokreslovala hudební produkce našich stávajících i bývalých starších žáků. V hale školy zahráli téměř v klubové atmosféře na elektrické kytary.

V prostorách školy byl k vidění výběr výtvarné a dílenské práce žáků prvního i druhého stupně za aktuální školní rok.

 

Videa ze zahájení si můžete pustit zde:

Píseň Malování - Divokej Bill

Píseň Otázky - Olympic

Píseň Tři oříšky pro Popelku

Animace - Projekt 6. C Cirkus

 

Autor: Tereza Hrejsemnou
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies