6.B_Ročníkový projekt
29.6.2022

6.B_Ročníkový projekt

16. a 17. 6. jsme spolu s 6.A a 6.C začali pracovat na ročníkovém projektu "Manuál proti nepohodě".

Mohli jsme si vybrat, zda pracovat s někým či sami, jestli kreslit, natáčet video, připravit prezentaci, lepit, stříhat, modelovat, psát knihu či komiks, vymýšlet hru nebo natáčet film.

Cílem bylo inspirovat se navzájem aktivitami, kterými zaháníme nudu, trávíme svůj volný čas a je nám zkrátka fajn. Pracovat jsme mohli kdekoliv - ve výtvarce, na počítači, ve třídě stejně jako mimo školu.

Na závěr našich projektů jsme společně vytvořili myšlenkovou mapu a své nápady jsme si navzájem představili v posledním týdnu školy.

Dny strávené na projektu nás bavily, rozhodně jsme se nenudili a určitě si podobnou akci v budoucnu zopakujeme :)!

Autor: Dana Kratochvílová

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies