Doplňující přijímací řízení do budoucího 6. a 8. ročníku s rozšířenou výukou
13.5.2024

Doplňující přijímací řízení do budoucího 6. a 8. ročníku s rozšířenou výukou

Doplňující přijímací řízení do budoucího 6. a 8. ročníku s rozšířenou výukou se bude konat v úterý 4. června 2024 od 9:00.

Zájemci absolvují zkoušku z českého jazykamatematiky a angličtiny. Bližší informace obdrží přihlášní uchazeči e-mailem.

Další důležité informace:

  • Zájem o přijetí do výše zmíněných tříd projevte prosím nejpozději do 15. května, a to buď zasláním  žádosti o přestup na naši školu s vyznačením zájmu o třídu s rozšířenou výukou na eva.gacova@skolabrezany.cz nebo (pro naše stávající žáky) pouze e-mailem - na pavlina.nadvornikova@skolabrezany.cz
  • Bližší informace o třídě s rozšířenou výukou najdete ZDE.
  • Počet míst, které budeme obsazovat, budeme definitivně znát až po ukončení přijímacího řízení na víceletá gymnázia.
  • Do třídy s rozšířenou výukou přijmeme žáky, kteří nejlépe uspějí v našem přijímacím řízení. Trvalé bydliště v tomto případě nehraje žádnou roli.
Autor: Pavlína Nádvorníková
Sdílet  

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies