Pozvánka na 3. workshop deskových her pro děti z 1. stupně
21.11.2022

Pozvánka na 3. workshop deskových her pro děti z 1. stupně

V pátek 2. 12. 2022 se od 13:30 do 17:00 uskuteční už 3. nepravidelný workshop deskových her pro děti z 1. stupně! Workshop povede opět zkušená lektorka a zároveň maminka našich žáků Mgr. Klára Kamenská.

Pro přihlášení svého dítěte použijte prosím tuto sdílenou tabulku.

Pokud by se nakonec Vaše dítě nemohlo zúčastnit, vymažte ho prosím z tabulky nebo informujte co nejdříve paní Kamenskou (kamenska.klara@seznam.cz). Umožníte tím účast některému z případných náhradníků. Po zkušenostech z minulého setkání musíme bohužel zavést následující pravidlo: Kdo nedorazí bez omluvy, nebude se již moci příště přihlásit.

Díky za pochopení!

Autor: Pavlína Nádvorníková

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies