Průzkum mezi rodiči našich žáků
30.11.2023

Průzkum mezi rodiči našich žáků

Dnes byl spuštěn rozsáhlý průzkum mezi rodiči našich žáků, jehož účelem je získat informace o tom, nakolik jsou s fungováním školy spokojeni, a zároveň zmapovat, kde je případný prostor pro další zlepšení.

Podrobnou informaci o průzkumu jsme rodičům našich žáků zaslali ve středu přes Komens.

Rodina každého našeho žáka obdržela ve čtvrtek 30. 11. 2023 e-mail od společnosti TCC (která pro nás průzkum zajišťuje) s unikátním přístupovým linkem k dotazníku. Ten bude možné vyplnit až do 15. prosince 2023.

Autor: Pavlína Nádvorníková

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies