Rozlučka našich deváťáků
1.7.2022

Rozlučka našich deváťáků

Rozloučení našich deváťáků se základní školou bylo již tradičně pojato jako malá slavnost.

Již ve středu 29. 6. představili naši "téměřabsovlenti" své třídy formou krátké prezentace, rozloučili se svými spolužáky z nižších ročníků a s jednotlivými učiteli, kteří je provázeli celou školní docházkou.

Definitivní tečkou za základní devítiletou školní docházkou bylo pak 30 . 6. 2022 už tradiční „poslední zvonění“, kdy po vydání vysvědčení deváťáci opustili školu v doprovodu letošních prvňáčků, za zvuku školnického zvonce :-) a potlesku, kterým je naposledy vyprovázeli jejich mladší spolužáci.

Pro lepší přestavu se podívejte na následující videa: Poslední zvonění 1 a Poslední zvonění 2

A pak už zbývala jen závěrečná společná fotografie …. a vykročit tou správnou nohou vstříc prázdninám a středoškolskému životu. Budeme vám držet palce!

A někdy se zastavte :-)

Autor: Pavlína Nádvorníková