Třídní kolo Keltské spirály (3.C)
7.2.2024

Třídní kolo Keltské spirály (3.C)

Třídní kolo Kelstské spirály se letos mimořádně povedlo. Všechny děti už dokázaly básničky recitovat s přednesem a i když měly velkou trému, podaly úžasné výkony! Do poroty jsme pozvali paní zástupkyni Zapotilovou, další porotci byly, jak už je zvykem samy děti a já. Letos byly výsledky velmi těsné, ale po sečtení všech bodů nás ve školním kole nakonec bude reprezentovat Bětuška Perská, Matěj Pečený, Maxík Eremiáš a Lukáš Halbich. Držme jim do školního kola palce!!!

Autor: Lenka Procházková