Září v 8.B

Září v 8.B

Prázdniny definitivně skončily a my jsme znovu usedli do lavic. Opět jsme si museli zvyknout na školní režim, na nový rozvrh (poprvé odpolední vyučování!), na nové učitele... Máme také nový předmět-chemii. Ta ale bude docela zábavná, hned na první hodině jsme vyráběli zlato!

Na prvním třídním dnu jsme se mimo jiné zamýšleli nad naší třídou, přidělovali jsme různým výrokům o třídě 1-10 bodů a pak vypočítali průměrné výsledky. Většina z nás si myslí, že náš kolektiv se postupně zlepšuje :)

26. září jsme vyjeli do Prahy na výstavu korunovačních klenotů. Sice zrovna pršelo, přesto jsme si výlet užili.

Autor: Marie Florianová