Poslední školní týden
25.6.2026

Poslední školní týden

5.A se loučí se školním rokem 2025/26 a chystá se na 2. stupeň.

Pondělí a úterý posledního týdne jsme ve škole věnovali vybírání učebnic a rozdávání nových, úklidu třídy a poslední Kiva lekci tohoto školního roku.

Ve volných chvílích jsme hráli společenské hry a ve středu a ve čtvrtek jsme vyrazili na oranžové hřiště, kde jsme si hráli. Venku nebylo takové vedro jako v naší třídě, takže jsme si pobyt v chládku užili. Ve středu jsme se cestou z hřiště stavili na náměstí a dali si zmrzlinu.

Ve čtvrtek jsme se také zúčastnili slavnostního shromáždění celé školy v hale, kde se vyhlašovali úspěšní reprezentanti školy, kteří dovezli medaile z různých soutěží v tomto školním roce. I několik dětí z naší třídy bylo oceněno a za hlasité podpory zbytku třídy si došli pro svá ocenění. Bylo hezké sledovat kolektivní vzájemnou podporu našich dětí.

A zítra už jen vysvědčení a poslední zvonění.....

Autor: Jitka Švejdová
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies