Vysvědčení
HURÁ NA PRÁZDNINY!
Poslední školní den je tu a my v 5.A se loučíme.
Krásná vysvědčení jsou rozdána. Rozloučili jsme se s Tomem. Vyprovodili jsme deváťáky, zamávali jim na další cestu a rozběhli jsme se na prázdniny.
Tak se všichni opatrujte, krásné léto a naviděnou v září!