Vysvědčení
26.6.2026

Vysvědčení

HURÁ NA PRÁZDNINY!

Poslední školní den je tu a my v 5.A se loučíme.

Krásná vysvědčení jsou rozdána. Rozloučili jsme se s Tomem. Vyprovodili jsme deváťáky, zamávali jim na další cestu a rozběhli jsme se na prázdniny.

Tak se všichni opatrujte, krásné léto a naviděnou v září!

Autor: Jitka Švejdová
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies