Ocenění ze SCIO pro naše žáky!
24.1.2024

Ocenění ze SCIO pro naše žáky!

Na podzim 2023 se naši deváťáci již tradičně zúčastnili Národního srovnávacího testování společnosti Scio. Podrobnou zprávu o výsledcích jsme uveřejnili ZDE.

Dnes nás společnost SCIO informovala, že dva z našich žáků dosáhli těch nejlepších výsledků v našem kraji, a získali tak zvláštní ocenění! Daniel Klamo (9. D) dosáhl vynikajícího výsledku v testu z českého jazyka a Ondřej Vospěl (9. D) dosáhl vynikajícího výsledku v testu z matematiky.

 

Po kliknutí na tento banner se zobrazí originál zmíněného ocenění našich žáků:

 

Autor: Pavlína Nádvorníková

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies