Poslední číslo RedÁku jsme rozdali na tribunách
3.7.2024

Poslední číslo RedÁku jsme rozdali na tribunách

V závěru roku jsme věnovali prostor hudebním talentům z řad našich žáků. Čtenáři se mohou tešit také na recenzi z divadelního představení Královny zhlédnutém členy KMD na prknech Divadla Palace. Nechybí ani ohlédnutí za květnovými a červnovými školními událostmi. Kdo si oblíbil rubriku Nej..., tentokrát se dozví něco o bývalém zeměpisáři, panu učiteli Škodovi. 

Doufáme, že se vám předprázdninový RedÁk bude líbit, a za celou RedAkci přejeme pokojné a zážitků plné léto!

Autor: RedAkce školy
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies