1. D v Písku
20.6.2026

1. D v Písku

Tentokrát jsme byli opět dál. Až v Písku!

My jsme se vrátili tak unaveni! Ale bylo  to super. Viděli jsme město Písek, prošli se po nejstarším mostě v Čechách a to by jeden nevěřil, jak velké sochy se z písku dají postavit. Na kopečku na nás čekali v Kočkavárně. Některé číči, když nás viděly, zalezly do pelíšku pod stropem, ale pan vedoucí Blecha, Baron, Klementýnka a ještě jedna mazlivka se nám plně věnovali. Hojně jsme na připojený kočičí útulek přispěli nákupem plyšáčků a rozmanitých přívěsků. Dominik byl hrdina - přispěl do kasičky i mimo nákup :-). A pak se z nás stali mravenci! Mraveniště ve Sladovně je hned vedle náměstí. Vydrželi jsme běhat jako mravenci celou hodinu a půl. A jsme na začátku - vrátili jsme se tak unaveni....

Autor: Jana Palasová
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies