2. ročník sportovního turnaje mezi deváťáky a učiteli
30.6.2023

2. ročník sportovního turnaje mezi deváťáky a učiteli

Ve středu 28. 6. 2023 proběhl 2. ročník turnaje mezi deváťáky a učiteli.

Během první části sehrály týmy fotbalové utkání, ve kterém jednoznačně zvítězili deváťáci 4:1. Druhá část turnaje, zasvěcená florbalu, byla pro učitelský tým příznivější, ale nakonec učitelé prohráli i v tomto zápase, byť skóre bylo podstatně těsnější (5:4). Deváťáci tedy nakonec s celkovým skóre 9:4 s přehledem zvítězili a už podruhé za sebou získali školní putovní Stanley (Standa) cup, který i tentokrát předali do úschovy Standovi :-)

Gratulujeme vítězům i poraženým k předvedeným výkonům, děkujeme všem hráčům za fair play přístup, rozhodčím za skvěle odvedená utkání, komentátorům akce a v neposlední řadě všem divákům za jedinečnou atmosféru.

Autor: Pavlína Nádvorníková