8. B_Hujerovi v Jáchymově aneb Dolní Břežany na ŠvP
21.6.2024

8. B_Hujerovi v Jáchymově aneb Dolní Břežany na ŠvP

 

I takto by se také dala nazvat naše letošní škola v přírodě :-).

V Jáchymově nás v týdnu od 17. 6. bylo 7 tříd, konkrétně 4. A, 5. B, 6. AB a 8. ABC.

 

Procházky po okolí, exkurze do jáchymovské štoly, mnoho sil a ještě více volejbalu, Řetízkárna a pracovní tábor Rovnost, hra “Nemoc bláznů”, aktivní i pasivní fotbal a hodně fandění, noční bojovka, nádherná příroda, družba s německými studenty, jeden den veder, spousta kopců a kouzelných panoramat, zmrzlina po večeři, oblíbená hra “Kontakt” a hodně smíchu, lijáky během celodenního výletu, multižánrová noc s diskotékou, překvapivý smažák, skvělá nálada, nová přátelství, zlomená srdce, ale hlavně super parta a spolupráce, ... to byl náš společný týden.

Drahá třído, děkuji... a těším se na další společné zážitky, tentokrát už v devítce :-)!

Autor: Dana Kratochvílová
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies