Ajťáci a programátoři (3. B)
17.3.2023

Ajťáci a programátoři (3. B)

Lego je nejvíc nejlepší. A co teprve, až ho rozpohybujeme.

Pokud se v češtině učíte, jak vypadá e-mail, nelze si to jednu hodinu nevyzkoušet i doopravdy. Co na tom, že přihlášení do počítače včetně hledání všech ctrl, altů, deletů a zavináčů nám zabralo 35 minut a na samotné zprávy zůstala jen chvíle. I tak to stálo za to.

A protože jsme si tenhle týden opravdu užili a poctivě jsme procvičovali, poslední páteční hodinu nás čekalo ještě jedno překvapení. Přišla k nám na návštěvu naše lego paní učitelka, díky které si děti dozvěděly příběh dvou lego panáčků. V budoucnu se společně naučíme připojit lego k tabletu a nakonec ho i naprogramovat tak, aby se pohybovalo. Kdo se těší?

Autor: Martina Hortová