BrLoH - BRněnská LOgická Hra

BrLoH - BRněnská LOgická Hra

Naše škola se pravidelně zúčastňuje BrLoHu (BRněnské LOgické Hry). V letošním školním roce jsme "postavili" 4 týmy, všechny tvoří žáci 6. C.

Brloh je zábavná týmová soutěž určená pro žáky základních škol a nižších gymnázií (tzn. nejvýše žáci 9. ročníku). Všichni soutěží proti všem bez rozdílu věku. Více o soutěži se můžete dozvědět ZDE.

Hra se skládá celkem z pěti kol. Úspěšné týmy z prvních tří kol se kvalifikují do malého finále. Po malém finále se rozhodne, kdo bude soutěžit v posledním velkém finále přímo v Brně.

Zadání každého kola je uveřejněno v pondělí v 6:00. Jedná se vždy o 10 logických úloh. Na jejich vyřešení mají týmy čas do uveřejnění dalšího zadání. Od pondělí 7. 11. tedy luštíme všude, kde je zrovna místo. Ale vždy tak, abychom si neradili.

Zatím se nám daří, držte nám v malém finále v úterý 29. 11. od 16:00 do 18:00 palce.

Autor: Petr Nádvorník