Cyklovýlet (5.C)
4.6.2023

Cyklovýlet (5.C)

Ve zdravém těle zdravý duch!

V pátek 2. června jsme se v rámci dalšího třídnického dne vydali na kola! Naše trasa byla naplánována přes letiště na Točné do Komořan a dále na cyklostezku k Vltavě, po které jsme dojeli až na hřiště Kroužky na Vltavě, kde jsme překonávali strach z výšek. Po prozkoumání všech atrakcí jsme se vydali na zpáteční cestu, která vedla přes Modřany (u kina super zmrzka!), Modřanskou roklí vzhůru do Cholupic a pak už to byl jen kousek zpět ke škole. Celkem jsme zvládli 27 km, několik karambolů a lehkých odřenin a už se těšíme na další podobný výlet!

Autor: Jolana Bohumská