Druhý týden ve škole (1.B)
17.9.2023

Druhý týden ve škole (1.B)

Barevný týden.

Tento týden jsme si to opět moc užili. Pestré bylo nejen naše učení, ale i barvy na našem oblečení. Vystřídali jsme žlutou, červenou a zelenomodrou. Děti začínaly v českém jazyce hláskovat a hledaly písmenka ve slovech. V matematice je nejvíce bavily stavby z kostek. V anglickém jazyce se děti s paní učitelkou Pavlou Myškovou učily co jiného než barvy. Počasí nám přálo a k výuce jsme také využívali náš nový školní dvůr a okolí školy.

Autor: Dagmar Tejklová Kunhartová