Důvěra, pouto, legrace…indicie k tajemnému slovu (7. B)
13.5.2024

Důvěra, pouto, legrace…indicie k tajemnému slovu (7. B)

Devátý třídní den tohoto školního roku připadl na 9.5. Užili jsme si ho na hřišti ve Vestci.

Ráno jsme začali společným snídaňovým piknikem. Každý přinesl nějakou dobrotu, o kterou se podělil s ostatními. Někteří dokonce snídani sami upekli! Potom jsme se rozdělili do dvou týmů a plnili úkoly inspirované hrou Pevnost Boyard. Každý tým získal čtyři klíče a dvě indicie. Díky nim děti uhodly heslo k získání odměny. Odměna byla sladká a kreativní. Nakonec došlo i na milovaný fotbálek. Krásné počasí, příjemné prostředí a hlavně společná zábava nás všechny potěšily!

Autor: Zuzana Macáková