I. ročník sportovního turnaje mezi deváťáky a učiteli
28.6.2022

V úterý 28. 6. 2022 proběhl I. ročník turnaje mezi deváťáky a učiteli.

Během první části sehrály týmy fotbalové utkání, jež po čtyřiceti minutách ovládli učitelé 5:3. Nicméně druhá část turnaje, zasvěcená florbalu, patřila deváťákům, kteří během 30 minut vsítili tři branky, zatímco učitelé pouze jednu. Skóre 6:6 na výsledkové tabuli dávalo tušit, že se schyluje k dramatickému rozuzlení této partie. Rozhodnout musely penalty a nájezdy. Zatímco první série vítěze nepřinesla, v té druhé stála štěstěna jednoznačně na straně deváťáků, kteří tak ovládli celý turnaj. Gratulujeme vítězům i poraženým k předvedeným výkonům, děkujeme všem hráčům za fair play přístup, rozhodčím za skvěle odvedená utkání, komentátorům akce a v neposlední řadě všem divákům za jedinečnou atmosféru.