Mezitřídnický den 2.A+3.B
5.6.2023

Mezitřídnický den 2.A+3.B

Poslední třídnický den školního roku jsme pojali jinak :)

Třídnických dnů jsme během roku prožili hodně. Zábava, tvoření, výlety, socializační hry, různé aktivity, zlepšování vztahů ve třídě, poznávání se, pojmenovávání problémů, společné řešení, diskuze, nové nápady......tím vším jsme si během roku prošli. Ale co když můžeme mít dobré kamarády i ve vedlejší třídě! A tak jsme to šli společně zkusit......na výšlap 2.A s 3.B..... protože ve škole přeci nežijeme "za zavřenými dveřmi" a hezké vztahy můžeme utvářet i se strašími žáky. Tuto myšlenku nám následně potvrdila i jedna nahodile utvořená dvojice při týmovém tvoření "Obrazů přátelství" druháků+třeťáků. Myslím, že zde vzniklo přátelství ještě na hooodně dlouhou dobu :)

A kam jsme šli? Původně na rozhlednu Závist, ale cesta se ukázala býti cílem a tak nás společné tvoření pohltilo, že jsme zůstali déle na tvůrčích zastávkách a následně pospíchali zpět do školy na zasloužený oběd :)

Autor: Jana Hubová