Muzikálové hvězdy ze 4. B
30.1.2024

Muzikálové hvězdy ze 4. B

Za kulturou vůbec nemusíme až do Prahy.

Barbie a Ken

V úterý 30. 1. jsme s Kenem neboli Kubou Jandou a ostatními Barbie užili nádherné představení. Jako režisérka divadla bych pochválila všechny, co se zúčastnili. Chci vyzdvihnout hlavně podporu a spolupráci Ami a Bety a také rodičů, kteří v tom podpořili své děti a pravidelně chodili na zkoušku.

Všechny vás zdravím,

Belinka (Zelenková) a Naty T.

Divadlo Barbie

Barbie vymyslela Izi Zelenková. Divadlo obsahovalo hodně muziky, tance, hodně barbín a jednoho Kena. Bylo to velmi zábavné a zajímavé, protože Barbie je hvězdou. Moc jsme si to užili a doufáme, že se divadlo Barbie ještě více proslaví.

Autorky: Míša a Saša

Divadlo Barbie

Šli Barbie na podium a začali tančit nějaké pózy. Těším se na párty, řekl Ken a zeptal se, jestli může jít taky. Barbie řekly, že nemůže a Ken začal zpívat.

Udělali: Zdenda a Kuba Z.

Autor: Martina Hortová