Návštěva předškoláků
1.4.2023

Návštěva předškoláků

Naši třídu navštívili předškoláci a moc nás potěšili.

V pondělí a úterý k nám zavítali přeškoláci a my měli možnost ukázat, co už jsme se všechno naučili. Budoucí školáci se od nás dozvěděli, co je to Boubín, pomohli nám vytleskávat počet a délku slabik a poslechli si naši pomocnou písničku k naučení měsíců v roce. Protože nám koťátka zamotala klubíčka, rozpohybovali jsme se a zacvičili si na písničku o kočičce. Dále si naši návštěvníci mohli vyzkoušet, jaké to je sedět a pracovat v lavici. Prvňáci se stali pomocníky a děti společnými silami napravily neplechu, kterou nadělalo koťátko.

Motám, motám klubíčku,

podívej se kočičko.

Napravíme zakrátko,

co vyvedlo koťátko.

Školáci nešetřili chválou a i paní učitelka, protože všichni jsou moc šikovní. Velmi nás potěšily krásné papírové tulipánky, které jsme od školkáčků dostali.

Děkujeme za milou návštěvu a těšíme se na další setkání u zápisu do 1. třídy.

Autor: Michaela Valvodová