Navštívil nás Mišky strýček - hokejista (2.B)
1.2.2024

Navštívil nás Mišky strýček - hokejista (2.B)

Naši třídu navštívil extraligový hokejový hráč Lukáš Válek.

Lukáš je hráč týmu HC Verva Litvínov a přijal pozvání od naší Mišky. Vyprávěl, jak jako malý kluk začínal s hokejem. Od dětství celkem dost trénoval, ale i tak se snažil nezanedbávat školu a učit se. S dětmi si povídal o tom, co je ve škole baví nebo nebaví a zavzpomínal na svoje školní léta. Neváhal si s námi zahrát oblíbenou hru Na pozdravy a také dětem poradil, jak správně vystřelit na bránu. Získané informace se nám náramně hodí do prvouky, ve které probíráme zimní sporty. Věříme, že jsme Lukášovi přinesli štěstí do hry, protože krátce po jeho návštěvě dal svůj první hattrick v zápasu s Mladou Boleslaví. V jednom rozhovoru řekl: „Nevím, kdo mi teď tu formu dal, ale začalo nám to padat.“ My malinko tušíme... nebyla to tak trochu naše skvělá parta třídy 2.B?

Děkujeme Lukášovi za jeho čas a milou návštěvu.

Autor: Michaela Valvodová