Ohlédnutí za dnem otevřených dveří
15.3.2023

Ohlédnutí za dnem otevřených dveří

V úterý 14. 3. 2023 jsme uspořádali den otevřených dveří.

Od 15:00 do 17:00 tak zájmeci mohli během "komentovaných prohlídek" navštívit nejen nový i původní školní pavilon, ale také krásnou školní jídelnu, naši unikátní sportovní halu, cvičnou kuchyňku, kde to nádherně vonělo palačinkami a čerstvou buchtou,  a v nesposlední řadě i  polyfunkční dílny! V dílnách a některých učebnách se pak budoucí prvňáčci mohli podívat na práce starších kamarádů = školáků, jinde si mohli i leccos zajímavého vyzkoušet, např. pod mikroskopem prozkumat blechu či rozebrat a zase složit anatomický model člověka. Od 17:00 pak následovala schůzka pro zájemce o zařazení budoucího prvňáčka do třídy s rozšířenou výukou.

Věříme, že si malí i velcí návštěvníci prohlídku školy užili a že se brzy zase společně setkáme, třeba na blížícím se květnovém Vědeckém jarmarku.

Autor: Pavlína Nádvorníková