RideWheel Besip show na kolech v naší škole
27.6.2023

RideWheel Besip show na kolech v naší škole

V pondělí 26. 6. k nám do školy zavítal profesionální biker Lukáš Müller s kolegou moderátorem. Připravili si pro děti opravdu poutavou show s triky na kole, zároveň je poučili o všech náležitostech bezpečné jízdy.

Děti se dozvěděly, jaké ochranné prvky mají mít při jízdě na kole, co znamenají některé dopravní značky, jak správně brzdit (a jak rozhodně ne) a mnoho dalšího. Mohly se také do programu aktivně zapojit a získat drobné ceny.

Další fotografie najdete na stránách jednotlivých tříd.

Autor: Pavlína Nádvorníková