Škola v přírodě  Rudolfov (3.C)
30.6.2024

Škola v přírodě Rudolfov (3.C)

Skvělé!!!

Co dlouze psát? Všichni jsme si toto dobrodružství moc užili. Soutěžili jsme ve třech týmech - Lesáci, Bahňáci a Květinky. Zahráli jsme si hry v lese i na louce. Jakou máme odvahu jsme si dokázali při noční bojovce. Byli jsme na výletě v Bedřichově, odkud jsme poslali pozdravy domů. Pořádně jsme si zařádili na diskotéce, ale nejvíc jsme se těšili do ZOO v Liberci. Tam jsme strávili celý den a po návratu si zazpívali a upekli buřtíky u ohýnku.

Všichni jsme se šťastně vrátili domů!!!

Autor: Lenka Procházková