Slavnostní zakončení školního roku a oslava úspěchů za školní rok 2021/2022
30.6.2022

Slavnostní zakončení školního roku a oslava úspěchů za školní rok 2021/2022

Jako každoročně (s výjimkou "covidových let") bylo i letos nedílnou součástí slavnostního zakončení školního roku setkání všech žáků i učitelů.

Jeho hlavní náplní bylo poděkování jednotlivým žákům, kteří v uplynulém školním roce naši školu úspěšně reprezentovali v nejrůznějších soutěžích (jak sportovních, tak vědomostních). Ještě jednou si tak mohli vychutnat svůj úspěch, poslechnout si potlesk všech spolužáků i učitelů a odnést si malou odměnu.

Bližší informace o úspěších našich žáků ve školním roce 2021/2022 najdete v příloze.

Autor: Pavlína Nádvorníková