Stanley Cup – tradiční turnaj deváťáků proti učitelům
3.7.2024

Stanley Cup – tradiční turnaj deváťáků proti učitelům

Letošní školní Stanley Cup nabídl jako již tradičně zápasy ve fotbale a florbale mezi týmem z řad deváťáků a týmem z řad učitelů, novinkou letošního roku však byl zápas ve volejbale.

Ve fotbalovém zápase se výrazně lépe dařilo deváťákům, kteří dokázali vyhrát nad týmem učitelů 5:0. Pedagogům bleskla jiskřička naděje ve volejbalovém zápase, v němž přehráli žáky 2:1 na sety. Konečné vítězství v letošním Stanley Cupu se však povedlo korunovat silnému výběru devátého ročníku ve florbalovém zápase.

Předností letošního turnaje byla nejenom čistá hra s minimem faulů a zakázaných zákroků, ale i skvělá a podporující atmosféra panující v publiku.

Náladu ve sportovní hale a průběh zápasů ve volejbale a florbale si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Autor: RedAkce školy