Svatý Valentýn v knihovně
5.2.2024

Svatý Valentýn v knihovně

Máme tu únor a s ním i nové téma měsíce ve školní knihovně. Tentokrát je jím svátek sv. Valentýna a láska ve všech svých podobách.

Láska je častým námětem autorů napříč generacemi. A nemusí jít jenom o milostný vztah dvou lidí – láska může mít podobu třeba lásky k přírodě nebo přátelství. V našem výběru knih pro tento měsíc, s nímž se čtenáři a čtenářky mohou seznámit na nástěnce u knihovny nebo na letácích po škole, si každý určitě najde to své.

Autor: Tereza Zapotilová