Třída cestovatelů 3.B
24.6.2024

Třída cestovatelů 3.B

se loučí se školním rokem na workshopu "Cesta kolem světa".

Hravou výstavu Miroslava Šaška jsme navštívili nedávno. Podruhé jsme si však přišli již opravdu zahrát a ověřit si naše znalosti o světě, které jsme mohli načerpat z jeho knih.

Workshop začínal na stanovišti č. 1 - MINCOVNA, kde jsme obkreslovali mince pomocí techniky frontáž.

Na stanovišti č. 2 - TRAFIKA jsme si za nakreslené mince nakoupili loterie, které určily naši další destinaci.

Na stanovišti č. 3 - MAPA jsme zjistili, kde se naše místo nachází, a přemýšleli, jak se tam můžeme dostat.

4. stanoviště - JÍZDENKA - patřilo k nejzábavnějším, kde jsme si připravovali vlastní jízdenky.

5. stanoviště - STUDIJNÍ POBYT - bylo o získávání informací k otázkám týkajícím se dané země.

Tento interaktivní workshop byl skvělým způsobem, jak se rozloučit se školním rokem a přivítat letní prázdniny.

Autor: Ingrid Hubáček