Úspěch našich žáků na Mc Donald´s Cup!
15.5.2023

Úspěch našich žáků na Mc Donald´s Cup!

Naše škola se opět zúčastnila tradičního fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup. Stejně jako v loňském roce jsme bojovali v mladší i starší kategorii. Mladší kategorii zastupovali hráči druhého a třetího ročníku. Starší kategorii hráči čtvrtého a pátého ročníku.

První okrskové kolo proběhlo 25. 4. v Jesenici, ve kterém obě kategorie obsadily 1. místo a postoupily do okresního finálového kola.

V okresním finále, které se konalo 4. 5. v Rudné, jsme se ve starší kategorii utkali se základními školami z Jílového, Rudné, Turska a Zdiměřic. V semifinále jsme si poradili i s Černošicemi, a tak nás čekal nejdůležitější finálový zápas, opět se školou ze Zdiměřic. Po nerozhodném výsledku rozhodovaly o vítězi pokutové kopy, ve kterých jsme bohužel nebyli úspěšní. Celkově starší kategorie obsadila druhé místo v okrese, za což si kluci zaslouží obrovskou pochvalu.

Mladší kategorii v Rudné čekali soupeři z Řevnic, Nučic a Vraného nad Vltavou. Skupinu jsme vyhráli a následně porazili v semifinále základní školu z Davle. Finálový zápas s Nučicemi jsme vyhráli 4:3, a tak jsme postoupili na krajské finále do Vlašimi, které se konalo 12. 5.

Ve velké konkurenci ostatních škol z Příbrami, Slaného, Rakovníka, Berouna a Benešova jsme se umístili na krásném medailovém třetím místě.

Obrovské poděkování patří všem reprezentantům z mladší i starší kategorie za vzornou reprezentaci školy. Děkujeme za spolupráci SK Olympii Dolní Břežany a v neposlední řadě všem rodičům, kteří nám pomohli s dopravou a neúnavně děti po celou dobu podporovali.

Mladší kategorie: Doležel Lukáš, Hofman Antonín, Ulrych Matěj, Soukup Antonín, Hadraba Jakub, Havlíček Filip, Murad Martin, Černý David, Štěpánek Denny, Zmeškal Jakub

Starší kategorie: Jarolím Adam, Soukup Matyáš, Vozáb František, Benda Kryštof, Kocanda Martin, Kozáčik František, Kozáčik Ján, Šlezing Max, Klamo Samuel, Kolínek David, Křivský Šimon, Michalec Mikuláš