Úspěch našich žáků v okresním kole Biologické olympiády
25.4.2022

Úspěch našich žáků v okresním kole Biologické olympiády

V pátek 22. 4. jsme na naší škole již tradičně uspořádali okresní kolo Biologické olympiády pro děti z Prahy-západ, tentokrát pro 6. a 7. ročníky (kategorie D).

Naši žáci byli mimořádně úspěšní: Šimon Červeňák (6.C) zvítězil, Magdalena Strakošová (6.C) obsadila 3. místo a Jindřich Hamrle (7.D) 5. místo. Šimon a Magdalena budou naši školu dále reprezentovat 19. 5. v krajském kole.

Moc děkujeme všem třem našim žákům za výbornou reprezenatci školy a paní učitelce Bohumské a Florianové za jejich přípravu!

Autor: Pavlína Nádvorníková