Úžasné výsledky v soutěži Matematické putování!
14.5.2024

Úžasné výsledky v soutěži Matematické putování!

V úterý 14. 5. 2024 se dva týmy ze třídy 5. C účastnily soutěže Matematické putování.

Ve velké konkurenci 40 družstev z celé Prahy a jejího širšího okolí si naši žáci vedli perfektně. Neúnavně počítali náročné úlohy a matematické hádanky, jejichž vyluštěním sbírali ingredience k míchání kouzelných lektvarů.

Tým s názvem Bažanti (Vojtěch Ostatnický, Kryštof Sebastian Benda, Sebastian Majer a Tomáš Chlada) si ze soutěže odváží cenné zkušenosti a čestné uznání.

Tým IQ 21 ve složení Terezie Prokopová, Ondřej Gruber, Vilém Havlíček a Jan Strakoš dokázal v míchání lektvarů překonat veškerou konkurenci a do Břežan přivezl úžasné první místo.

Žákům moc gratulujeme k výborným výsledkům (a děkujeme panu učiteli Nádvorníkovi za skvělou přípravu :-))

Autor: Alžběta Matějíčková