Velikonoční dílničky s rodiči (1. B)
12.4.2023

Velikonoční dílničky s rodiči (1. B)

Velikonoční tvoření s maminkami se moc povedlo.

Maminky si pro nás připravily super aktivity: malování kraslic voskem, velikonoční svačinku, velikonoční zvířátka jako zápich, zajíčka nebo kuřátko z kelímku. Všechny děti pracovaly s nadšením a svou práci s radostí dokončily. Aby taky ne, když maminky byly tak milé a vytvářely v naší třídu příjemnou atmosféru. Celé Včelí králoství děkuje za veškerou přípravu a organizaci maminkám Viktorky, Barborky, Mišky a Oskárka.

Na Velikonoční prázdniny si každý obyvatel našeho úlu odnášel vzorstlé oseníčko zaplněné vlastnoručně vyrobenými zápichy.

Včelky z 1.B přejí Veselé Velikonoce.

Autor: Michaela Valvodová