Zážitek v krabičce (6. B)
10.10.2024

Zážitek v krabičce (6. B)

Z hodiny výtvarné výchovy.

Prvním úkolem ve výtvarné výchově tento školní rok byl test kreativity. Měli jsme vytvořit prostorovou kompozici, která vystihne jedno místo, kde jsme trávili prázdniny. Nikdo neprozradil své místo spolužákům. Dostali jsme krabičku a mohli kombinovat různé výtvarné techniky. Malovali jsme, kreslili, stříhali, lepili různé materiály. Cílem bylo přiblížit ostatním vybraný pocit z prázdnin. Práce nám trvala více vyučovacích hodin.      Na závěrečné hodině jsme si díla navzájem představili. Společně jsme odhadovali, kdo kde byl a jak se cítil. V testu kreativity jsme uspěli všichni!

Autor: Zuzana Macáková