Končíme! Hurá na prázdniny!
Poslední školní dny si užíváme naplno. Na jedné z našich společných procházek jsme narazili na třešně, které přímo lákaly k ochutnání.
Čtvrtá třída se pomalu loučí se školním rokem. Zažili jsme spoustu dobrodružství, naučili se mnoho nového a společně zvládli nejeden úkol. Teď už nás čeká zasloužený odpočinek, slunce, výlety a prázdninová dobrodružství.
Přejeme všem krásné léto a děkujeme za společný rok. Na shledanou po prázdninách! ?