Končíme! Hurá na prázdniny!
24.6.2026

Končíme! Hurá na prázdniny!

Poslední školní dny si užíváme naplno. Na jedné z našich společných procházek jsme narazili na třešně, které přímo lákaly k ochutnání.

Čtvrtá třída se pomalu loučí se školním rokem. Zažili jsme spoustu dobrodružství, naučili se mnoho nového a společně zvládli nejeden úkol. Teď už nás čeká zasloužený odpočinek, slunce, výlety a prázdninová dobrodružství.

Přejeme všem krásné léto a děkujeme za společný rok. Na shledanou po prázdninách! ?

Autor: Ingrid Hubáček
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies